Miluju Dr. Hauschka :-)

31.10.2017

Když se řekne odpočinek, vidím se na ošetření v kosmetickém salonu Dr. Hauschka. Čisté dvě hodiny lehára, péče, luxusních vůní, doteků a lehkosti. Pro někoho možná příliš, pro někoho závislost. 

Tato procedura překvapivě začíná koupelí nohou, jedná se totiž o metodu celostní. Relax si tedy dopřejete doslova od hlavy až k patě. Úlevu pak pocítíte nejen po tváři, těle, ale také na duši. Ošetření pleti je důkladné, uvědomujete si, jak se vrací jiskra do tváře.  Jak vám obličej děkuje, že jste si na něj konečně udělali čas! Skrze rytmické pohyby dlaní a štětečků obličej zažívá lymfatickou stimulaci, tvář se zbavuje toxinů a opět získává zdravou barvu. Ošetření zahrnuje masáž dekoltu i uvolnění ramen. Co víc si přát? Snad jen, aby nabytý pocit vnitřní rovnováhy vydržel co nejdéle!

Kosmetika Dr. Hauschka je ryze přírodním produktem. Výrobky jsou vypěstovány způsobem biodynamickým a vyrábějí se ručně. 

Foto: Pinterest


Kontakt na salon www.biokosmetikaplzen.cz (který již brzy získá svoji novou podobu interiérovým laděním a feng shui) Děkuju Jani!