Pelech pro páníčky

30.01.2018

O tom, jak má vypadat pelech psí, víme každý své. Asi by se dalo pustit uzdu fantazii, ale zřejmě bychom na nic velkého nepřišli. Ovšem takový pelech pro páníčky, to je věcí jinou. Tam se nápady jen řinou!

Správný pelech se nám podařil vytvořit v našem obýváku, když jsme po letech vyzkoušeli schopnost rozkládání naší sedačky. Nutno říct, že to byla vlastně premiéra v rozloženém stavu a moc se nám to líbilo. Obložili jsme se jídlem, polštáři a plédy. Vytvořili jsme si tak svůj malý mikrosvět, kde se skvěle lenoší. Ale mám ráda uklizeno a tak jsem to dlouho nevydržela. Pelech mi tak bude něčím svátečním :-)

Pelech se dá vytvořit také u nepříliš horkého radiátoru. Na zemi, na matraci, pro zimomřivé, je ideální zašívárnou v zimních dnech. Koneckonců matrace poslouží na zemi takřka kdekoliv. I u balkonových dveří ( pokud z nich zrovna nefičí), ve volném prostoru, v improvizovaném týpý. Děti by nám u jeho vytváření měly asistovat. Jsou totiž skvělými rádci. 

V létě jsme mistři ve vytváření zátiší, poležení na trávě, pikniku. Správný pelech nám tuto radost vynahradí i v chladných měsících. Už víte, kde si ho doma uděláte?

Foto: Pinterest